Stań w kolejce

22 sierpnia 2020 (sobota) od godziny 9:00 przed budynkiem Starostwa Powiatu Wołomińskiego, ul. Prądzyńskiego 3, 05-200 Wołomin, odbędzie się dystrybucja banknotu z myślą o mieszkańcach powiatu wołomińskiego, którzy nie będą mogli nabyć banknotu w dniu 15 sierpnia 2020.

Sprzedaż internetowa planowana jest także na dzień 22 sierpnia 2020.

Wobec powyższego w dniu 22 sierpnia 2020 (sobota) są dwa sposoby zakupu banknotu: przez internet oraz osobiście. Zakup przez internet wymaga jedynie wejścia na stronę Emitenta o dogodnej dla Kupującego porze oraz dokonania zakupu. Nie jest w tym przypadku wymagane posiadanie biletu wirtualnego i nie obowiązują żadne kolejki, a jedynie zasada: kto pierwszy, ten lepszy.

W pierwszym dniu emisji banknotu, tj. 15.08.2020 (sobota) banknot będzie można zakupić jedynie stacjonarnie (osobiście).

Dystrybucja odbędzie się 15 sierpnia (sobota) od 13:00 podczas pikniku wojskowego pod Patronatem Ministra Obrony Narodowej Mariusza Błaszczaka na polu corocznej rekonstrukcji. Dokładny adres lokalizacji wydarzenia: Błonia Ossowskie, Ossów, 05-230 Kobyłka, przy Sanktuarium Matki Bożej Zwycięskiej w Ossowie.

Wiąże się z tym konieczność pobrania biletu mobilnego z numerem danego użytkownika w wirtualnej kolejce. Takie rozwiązanie umożliwi osobom chcącym zakupić banknot nie tylko pobranie biletu, ale również podgląd ich aktualnego miejsca w kolejce. Dodatkowo, jest to rozwiązanie całkowicie bezkontaktowe, co jest szczególnie ważne w okresie pandemii COVID-19.

Jak pobrać bilet mobilny?

Bilet mobilny należy pobrać na stronie internetowej https://biletmobilny.esouvenir.pl. Aby przejść na stronę pobierania biletu mobilnego, należy wpisać w przeglądarce powyższy adres strony lub kliknąć przycisk z linkiem poniżej. Połączenie z systemem jest bezpieczne i obsługuje szyfrowanie danych certyfikatem SSL.

Można również przejść na stronę pobierania biletu, odczytując widoczny poniżej kod QR, używając aplikacji czytnika kodów QR na smartfonie.

LUB

22 sierpnia 2020 banknoty sprzedawane będą zainteresowanym według kolejności biletów mobilnych oraz wyłącznie osobom posiadającym taki bilet.

Skanowanie kodu QR oraz obsługa kolejki


Widoczny obok film wyjaśnia, jak odczytać kod QR, umożliwiający przejście do systemu pobierania biletu w wirtualnej kolejce.

Po przejściu na stronę obsługującą bilety użytkownik powinien zobaczyć przycisk "Pobierz bilet", powyżej którego znajdują się logo Emitenta banknotu wraz z jego nazwą. Kliknięcie w przycisk powoduje pobranie biletu na smartfona oraz wyświetlenie kolejnego ekranu. Znajdują się na nim aktualna pozycja w kolejce, numer biletu oraz przycisk "Opuść kolejkę".

Użytkownicy, który pobrali bilety, a rezygnują z możliwości zakupu banknotu proszone są o opuszczenie wirtualnej kolejki w celu usprawnienia obsługi pozostałych osób.


Każda osoba, która pobrała bilet i oczekuje w wirtualnej kolejce będzie powiadomiona przez system, gdy nadejdzie jej kolej. W ten sposób użytkownik nie musi tracić cennego czasu na czekanie w klasycznej kolejce, zachowując jednocześnie podgląd aktualnej ilości osób oczekujących przed nim.

Bilety mobilne zachowują ważność również, jeśli po zakończeniu sprzedaży z bankomatu banknoty Emitent organizuje ich sprzedaż w kasie. W takim przypadku klienci obsługiwani są wg kolejności biletów mobilnych, jak to ma miejsce przy sprzedaży z bankomatu.

Prezentowany obok film wyjaśnia zasadę działania systemu iFLOW, obsługującego mobilne bilety w wirtualnej kolejce.